محفاظ مغناطیسی فیلتر روغن

» محصولات/محفاظ مغناطیسی فیلتر روغن

این محصول نتیجه 5 سال تحقیق و آزمایش های مستمر با همکاری و مساعدت های دانشگاه کش.ر می باشد

اين قطعه با استفاده از دانش فني متخصصين علوم مكانيك ، متالورژي ، مغناطيس و طراحي منحصر به فرد داراي ثبت اختراع بين المللي و داراي مدال طلايي بهترين اختراع توسط مخترعين ايراني مورخه سال 1995 ژنو – سوئيس و هم چنين حق انحصار توليد طبق قوانين جمهوري اسلامي ايران بوده و هرگونه كپي سازي از آن به هر نحو و به هر شكل با عملكرد مشابه ، طي 20 سال از تاريخ ثبت اختراع 1380 پيگرد قانوني دارد .

- قطعه Clean oil با استفاده از چندين مغناطيس دائم و مقاوم در حرارت بالا و ايجاد يك ميدان و جريان مغناطيسي خاص كه در داخل فضاي فيلتر روغن انتشار مي يابد ، ضمن پوشش يك فضاي مغناطيسي روغن برگشتي از موتور را كه حاوي ذرات بسيار ريز فلزي و بسيار ساينده و خطرناك مي باشد از داخل روغن جمع آوري نموده و تا پايان دوره تعويض فيلتر ، ذرات را در جداره داخلي فيلتر محبوس نگهداشته و اجازه ورود مجدد آنها را به داخل موتور و سايش قطعات موتور را نخواهند داد.


توصیه جدی :استفاده از این محصول در خودروهای صفر کیلومتر و خودروها پس از تعمیر اساسی موتور جداً توصیه میگردد.در حین مراحل آب بندی خودروهای صفر کیلومتر و یا تعمیراساسی  موتور ، با افزایش احتمال سایش سطوح فلزی قطعات مکانیکی کاملاً نو ، ذرات فلزی موجود در روغن موتور به شدت افزایش می یابد .

 

ویژگی ها

مقدمه : در بسیاری از کشورهای جهان نگرانی اتمام انرژی توجه افراد بی شماری را جلب نموده ، و در نتیجه را حل های متفاوتی جهت کاهش و بهینه سازی مصرف انرژی مدنظرقرار گرفته است. صنایع از عمده ترین موارد استفاده کننده انرژی بوده و میزان قابل توجه مواد سوختنی مورد نیاز باعث ارائه روش های جدید جهت مصرف بهینه انرژی و کاهش مصرف سوخت می باشد. بدین ترتیب با توجه به سوخت روزانه میلیاردها لیتر بنزین و گازوئیل که در سیستم حمل و نقل و کارخانجات صنعتی و نیروگاهها استفاده میگردد و اینکه مقدار از آن صرف غلبه بر اصطکاک اجزاء و قطعات مکانیکی می شود ،
مصرف روزانه فیلتر روغن در تمامی کشورها ، شهرها و روستاهای جهان در صنایع مختلف میلیون ها عدد می باشد با ارائه روغن های پیشرفته و ترکیبات جدید سعی گردیده است اولاً طول عمر روغن افزایش یابد به نحوی که روغن هایی با طی مسافت بیش از 000/50 کیلومتر به بازار عرضه گردیده و به همین ترتیب فیلترهای پیشرفته در جهان به منظور طول عمر بیشتر و کاهش دفعات تعویض و ضریب تاثیر بالاتر عمل فیلتراسیون و تصفیه روغن برگشتی از داخل موتور پس از انجام روغن کاری قطعات ، در کشورهای پیشرفته صنعتی تولید می گردد.
بدین ترتیب بسیاری از سرمایه ملی کشورها صرف واردات یا تولید مواد اولیه فیلتر روغن از جمله قطعات فلزی و کاغذهای فیلتر میگردد و تعویض مکرر فیلترهای یکبار مصرف هزینه ایست که از یک طرف باعث هدر رفتن سرمایه و از طرفی دغدغه های بعدی زیست محیطی و آلودگی محیط زیست را به دنبال داشته است. درنتیجه استفاده از هرمحصولی که بتواند روغن را تمیزنگهداشته ومنجر به افزایش  ضریب تاثیر عملکرد کاغذهای داخل فیلترجداسازی ذرات فلزی ناشی از اصطکاک یاتاقانها،چرخ دنده ها،شاتون،
سیلندر،پیستون،سوپاپ و...گردد،توصیه می شود.
طرز کار و نحوه عملکردفیلتر روغن:
اصولاًروغن هاوظیفه ایجاد یک لایه روغن وکاهش میزان اصطکاک قطعات  فلزی متصل ودرتماس با یکدیگردرداخل موتورها رابر عهده  دارندتاازیکطرف باکاهش اصطکاک ،مصرف سوخت وانرژی کاهش یابد وازطرف دیگر سائیدگی قطعات درگیرشده کاهش یافته وحتی چنانچه در حین درگیری قطعات ذراتی از سطوح فلزات   جدا شوند،فوراًازلابلای چرخدنده هایا سایر قطعات فلزی درگیرشده با جریان روغن خارج گردند.
این قطعات ریز در ابعاد میکرونی بسیار خطرناک بوده و هم چون ساینده های فعال موجب استهلاک سریع چرخنده ها ، سوپاپ ها، صدمه به انواع واشرها و کاسه نمدها،رینگهای پیستون و ایجاد خراش در بدنه سیلندر و استهلاک سریعتر یاتاقان ها میگردند و باید سریعتر از محیط دور شده و از روغن بازیافتی نیز خارج شوند و این وظیفه مهم در کلیه سیستم های روغن کاری موتور یا سیستم های هیدرولیک به عهده فیلتر روغن می باشد . روغن برگشتی از موتور توسط پمپ روغن (oil pump ) با فشار به داخل فیلتر روغن رفته و پس از عبور از صافی کاغذی موجود در داخل فیلتر و جا گذاشتن ذرات فلزی معلق در خود ، به عنوان یک روغن تمیز به داخل موتور برگشته و وظیفه روغن کاری را انجام می دهند.


از آنجا که ذرات فلزی برگشتی در ابعاد بسیار متفاوتی یافت می شوند ذرات کوچکتر از 6/13 میکرون که 4% مقدار ذرات معلق در روغن را تشکیل میدهند به راحتی از داخل فیلتر کاغذی عبور کرده و مجدداً به داخل موتور برمیگردند و ذرات بزرگتر با لبه های تیزو برنده و قدرت برخورد بالا بدلیل فشار ناشی از اویل پمپ می توانند باعث ایجاد یک سوراخ کوچک در کاغذ فیلتر گردیده و سریعاً این سوراخ بدلیل فشارروغن وسیع تر گردیده و عملاً مجرای مناسبی جهت روغن های برگشتی از موتور ،عدم عبور از روزنه های صافی کاغذی و نهایتاً برگشت روغن تصفیه نشده به داخل موتور و استهلاک شدید قطعات و روغن سوزی و افت قدرت موتور خواهد گردید. لذا ذرات ریز فلزی همواره خطر عمده تخریب فیلتر روغن صافی و کاغذ فیلتر موجود در آن می باشد.
.

علامت تجاري سوپر فيول سيور و طراحي منحصر به فرد آن ثبت انحصاري گرديده است و توزيع كنندگان كالاي مشابه با اين نام تحت پيگرد قانوني قرار ميگيرند.

مصرف كنندگان ميبايست به منظور استفاده از دو سال پوشش بيمه البرز نسبت به تكميل و ارسال بيمه نامه به آدرس مندرج درآن اقدام نمايند.

در هنگام خريد بيمه نامه معتبر محصول را از فروشنده دريافت نماييد و در خصوص بيمه نامه هاي تقلبي ساير شركتها از بيمه استعلام فرماييدپس از نصب كيت روي موتور خودروهاي كابراتوري و انژكتوري بدون آسيب رساندن به موتور خودرو سوپاپها و پيستونها و قطعات ديگر خودرو وبا نصب آسان و با بالا بردن راندمان سوختن باعث افزايش قدرت شتاب و سرعت خودرو و همچنين كاهش سوخت مي شود. تست شده و مورد استفاده قرار گرفته توسط شركتهاي بزرگ خودروسازي دنيا .

طرز كار:

با نيروي مغناطيسي حاصل از مگنت دائم نئوديميم با حداكثر پسماند مغناطيسي 12750 گاوس باعث يونيزه كردن مولكولهاي سوخت مي شود.بر اثر اين يونيزاسيون اندازه ذرات بزرگ سوخت از 300 نانوذره به 35نانوذره مي رسد و باعث بهتر سوختن آنها مي شود. دراين شرايط گرايش مولكول هاي سوخت به بار مثبت باعث جذب بهتر مولكولهاي اكسيژن با دو بار منفي در محفظه احتراق ميگردد و در يك المان حجم مشخص سوخت با احتراق كامل تر- انرژي و توان بالاتري از موتور استحصال خواهد گرديد.

دستگاه هيچگونه تماس مستقيمي با سوخت ندارد لذا به هيچ وجه مانع از عبور جريان سوخت نمي شود و آسيبي به موتور خودرو نمي رساند

جدول مواد موجود در روغن تخليه شده پس از طي يك دوره مسافت 10 كيلومتر :

Elements Before After Percentage
Tested Reduction
Boron 3 2 33%
Calcium 2,929 2,870 2%
Copper 345 255 26%
Iron 57 13 77%
Lead 5 1 80%
Magnesium 14 2 86%
Phosphorus 1,533 1,104 28%
Silicon (Dirt) 40 8 80%


 


ویژگی ها

مروزه با رشد سريع تكنولوژي پا به عرصه اي گذاشته ايم كه در آن فقط متخصصين فن توانايي درك كامل جزئيات خاص را دارند . عرصه اي كه در آن تخصص برتر از تجربه تكراري است !!

***- همراه با سي دي كامل آموزش- مباحث دقيق علمي - نحوه عملكرد محصول و تفاوت با محصولات تقلبي و جداول مقايسه خواص مغناطيسي و مكانيكي و نحوه نصب بر روي خودرو هاي مختلف همراه محصول به منظور ارتقا سطح علمي مصرف كنندگان ارايه خواهد گرديد.

*** علامت تجاري سوپر فيول سيور و طراحي منحصر به فرد آن ثبت انحصاري گرديده است و توزيع كنندگان كالاي مشابه با اين نام تحت پيگرد قانوني قرار ميگيرند.***

*** مصرف كنندگان ميبايست به منظور استفاده از دو سال پوشش بيمه البرز نسبت به تكميل و ارسال بيمه نامه به آدرس مندرج درآن اقدام نمايند.

*** در هنگام خريد بيمه نامه معتبر محصول را از فروشنده دريافت نماييد و در خصوص بيمه نامه هاي تقلبي ساير شركتها از بيمه استعلام فرماييد.***

پس از نصب كيت Super Fuel Saver روي موتور خودروهاي كابراتوري و انژكتوري بدون آسيب رساندن به موتور خودرو سوپاپها و پيستونها و قطعات ديگر خودرو وبا نصب آسان و با بالا بردن راندمان سوختن باعث افزايش قدرت شتاب و سرعت خودرو و همچنين كاهش سوخت مي شود. تست شده و مورد استفاده قرار گرفته توسط شركتهاي بزرگ خودروسازي دنيا .

طرز كار:

Super Fuel Saver با نيروي مغناطيسي حاصل از مگنت دائم نئوديميم با حداكثر پسماند مغناطيسي 12750 گاوس باعث يونيزه كردن مولكولهاي سوخت مي شود.بر اثر اين يونيزاسيون اندازه ذرات بزرگ سوخت از 300 نانوذره به 35نانوذره مي رسد و باعث بهتر سوختن آنها مي شود. دراين شرايط گرايش مولكول هاي سوخت به بار مثبت باعث جذب بهتر مولكولهاي اكسيژن با دو بار منفي در محفظه احتراق ميگردد و در يك المان حجم مشخص سوخت با احتراق كامل تر- انرژي و توان بالاتري از موتور استحصال خواهد گرديد.

دستگاه هيچگونه تماس مستقيمي با سوخت ندارد لذا به هيچ وجه مانع از عبور جريان سوخت نمي شود و آسيبي به موتور خودرو نمي رساند.