ليفت مگ, مگنت جرثقيل سقفي

» محصولات/ليفت مگ, مگنت جرثقيل سقفي

ویژگی ها

ليفت مگ(مگنت دستي) دستگاهي است كه از طريق نيروي مغناطيسي آهنرباهاي دائمي كه در آن تعبيه شده اند ، قادر است تا بدون جوش دادن قلاب و يا به كارگيري زنجير يا تسمه قطعات سنگين آهني را به راحتي و با اطمينان جابجا كند.

آهنرباهاي به كار رفته در ليفت مگ از قويترين آهنرباهاي دنيا مي باشد.

ليفت مگ داراي اهرمي است كه با چرخاندن آن در وضعيت آهنربايي ، نيروي مغناطيسي را در داخل قطعه برقرار كرده و اين امكان را ايجاد مي كند تا قطعه توسط جرثقيلي كه ليفت مگ را بلند مي كند ، جابجا شود. براي رها كردن قطعه كافيست دسته را چرخانده و در وضعيت غيرآهنربايي قرار داد. ليفت مگ نيازي به برق و يا شارژ شدن نداشته و مي تواند بدون كم شدن قدرت جذب آن ، سالها در كارگاههاي صنعتي به كار گرفته شود.

سبك بودن ، كاربرد آسان ، مكانيزم ساده ، سرعت بالا ، عدم نياز به برق و باطري ، قدرت زياد و از همه مهمتر ايمني بالا از ويژگيهاي اين دستگاه مي باشد.

عمده مصرف ليفت مگ در جابجايي قالبها ، قطعات سنگين فولادي ، قطعات آهني تخت و گرد ، ورقهاي فولادي ، صنايع برش ورق ، سازه هاي فلزي ، نصب و جابجايي مخازن كيت گاز سوز و... مي باشد.

داراي يك سال گارانتي و 10 سال خدمات پس از فروش
ساخت تايوان - تحت ليسانس امريكا

Strong wooden box packing condition
Including manufacturer test report according to lifter serial No. and production date

برای دانلود کاتالوگ به روی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود کاتالوگ


ویژگی ها

مروزه با رشد سريع تكنولوژي پا به عرصه اي گذاشته ايم كه در آن فقط متخصصين فن توانايي درك كامل جزئيات خاص را دارند . عرصه اي كه در آن تخصص برتر از تجربه تكراري است !!

***- همراه با سي دي كامل آموزش- مباحث دقيق علمي - نحوه عملكرد محصول و تفاوت با محصولات تقلبي و جداول مقايسه خواص مغناطيسي و مكانيكي و نحوه نصب بر روي خودرو هاي مختلف همراه محصول به منظور ارتقا سطح علمي مصرف كنندگان ارايه خواهد گرديد.

*** علامت تجاري سوپر فيول سيور و طراحي منحصر به فرد آن ثبت انحصاري گرديده است و توزيع كنندگان كالاي مشابه با اين نام تحت پيگرد قانوني قرار ميگيرند.***

*** مصرف كنندگان ميبايست به منظور استفاده از دو سال پوشش بيمه البرز نسبت به تكميل و ارسال بيمه نامه به آدرس مندرج درآن اقدام نمايند.

*** در هنگام خريد بيمه نامه معتبر محصول را از فروشنده دريافت نماييد و در خصوص بيمه نامه هاي تقلبي ساير شركتها از بيمه استعلام فرماييد.***

پس از نصب كيت Super Fuel Saver روي موتور خودروهاي كابراتوري و انژكتوري بدون آسيب رساندن به موتور خودرو سوپاپها و پيستونها و قطعات ديگر خودرو وبا نصب آسان و با بالا بردن راندمان سوختن باعث افزايش قدرت شتاب و سرعت خودرو و همچنين كاهش سوخت مي شود. تست شده و مورد استفاده قرار گرفته توسط شركتهاي بزرگ خودروسازي دنيا .

طرز كار:

Super Fuel Saver با نيروي مغناطيسي حاصل از مگنت دائم نئوديميم با حداكثر پسماند مغناطيسي 12750 گاوس باعث يونيزه كردن مولكولهاي سوخت مي شود.بر اثر اين يونيزاسيون اندازه ذرات بزرگ سوخت از 300 نانوذره به 35نانوذره مي رسد و باعث بهتر سوختن آنها مي شود. دراين شرايط گرايش مولكول هاي سوخت به بار مثبت باعث جذب بهتر مولكولهاي اكسيژن با دو بار منفي در محفظه احتراق ميگردد و در يك المان حجم مشخص سوخت با احتراق كامل تر- انرژي و توان بالاتري از موتور استحصال خواهد گرديد.

دستگاه هيچگونه تماس مستقيمي با سوخت ندارد لذا به هيچ وجه مانع از عبور جريان سوخت نمي شود و آسيبي به موتور خودرو نمي رساند.